Altos Apartment Maipu

  • 48 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Altos Apartment Maipu Buenos Aires розташовані на відстані 4.8 км від площі Італії, звідки відкривається вид на місто. Wi-Fi надається як для роботи, так і для відпочинку.

В апартаментах є патіо, зона відпочинку і вітальня з системою клімат-контролю для максимального комфорту. У цьому помешканні передбачено біде і душ для вашого комфорту. Крім того, є фен і рушники.

Поряд зі зручностями для самостійного приготування їжі, такими як мінікухня, в Altos Apartment Maipu також є обідня зона.

Площа Конгресу знаходиться недалеко від апартаментів, а площа Майо - всього за 10 хвилин ходьби. Відстань до центру міста становить лише 1 км, а до аеропорту Міжнародний Хорхе Ньюбери з Altos Apartment Maipu - 5 км. Торговий центр Galerias Pacifico також знаходиться в межах 0.7 км від апартаментів. Помешкання розташоване поблизу найближчої автобусної зупинки Cordoba.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Altos Apartment Maipu Буенос-Айрес
Tower Apartment Maipu
Ціна лише для моб. пристроїв

Tower Apartment Maipu

8.5
Відмінно 30 відгуків
0 м від помешкання
USD 106 USD 95
за ніч
Cozy Apartment Studio
Ціна лише для моб. пристроїв

Cozy Apartment Studio

9.0
Блискуче 20 відгуків
8 м від помешкання
Edificio Corrientes818
Ціна лише для моб. пристроїв

Edificio Corrientes818

131 м від помешкання
USD 43 USD 39
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Хорхе Ньюбери Аеропорт
    10 км

    Залізничні вокзали

    Retiro Station
    1.6 км

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний Wi-Fi в номері

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • VIP реєстрація заїзду/виїзду
    • Охорона
    • Камера схову багажу
    • Обмін валют
    • Послуги екскурсовода/ Замовлення квитків

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Зона відпочинку
    • Патіо
    • Обідній стіл

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт
    • Вогнегасники
    • Замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 23:00
    Реєстрація виїзду: з 06:00 до 10:00
    Часті питання
    • ❓
      Чи надає Altos Apartment Maipu безкоштовний Wi-Fi?
      Доступ до Інтернету надається безкоштовно в Altos Apartment Maipu.
    • ❓
      У цій квартирі можна розмістити домашніх тварин?
      У цій квартирі не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • ❓
      У квартирі Altos Apartment Maipu є кухня?
      В квартирі Altos Apartment Maipu гості знайдуть мінікухню з електрочайником, холодильником і кухонним приладдям.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Хорхе Ньюбери Аеропорт
    10 км

    Залізничні вокзали

    Retiro Station
    1.6 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Altos Apartment Maipu Буенос-Айрес

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити